Vinárstva

Vinárstva v našej ponuke:

Ponúkame Vám vína Stredoslovenskej, 

Nitrianskej a Tokajskej oblasti.

Château Topoľčianky

Vinárske závody Topoľčianky patria k popredným producentom vín v Nitrianskej vinohradníckej oblasti s dlhodobými skúsenosťami a tradíciou. Spoločnosť bola založená v roku 1993, nadväzuje na úspešnú tradíciu a svoje výrobky predáva pod ochrannou známkou „Château Topoľčianky“.

Pivnica Zsigmond

Pivnica a vinohrady Zsigmond je rodinné vinárstvo založené v deväťdesiatych rokoch.Základom boli viac ako 100 ročné skúsenosti v pestovaní hrozna a vo výrobe vína v rodine. Obec Vinica a jej okolie sa vyznačuje vynikajúcimi klimatickými a pôdnymi podmienkami pre vinič hroznorodý a tradičnou výrobou vín.

Rodinné vinárstvo Ďurík

Dovolíme si tvrdiť, že naše víno je na Slovensku jedinečné.
Priaznivá klíma a železito-piesočnaté pôdy nášho regiónu majú priaznivý vplyv na vôňu a chuť vína.
Šetrné spracovanie a dôkladné výrobné procesy robia naše víno výnimočným. O našej kvalite Vás však najlepšie presvedčí víno samo, preto keď ochutnáte, pochopíte viac, ako keby ste čítali 1000 slov.

VÍNO NATURAL Domin & Kušický

Prvé a jediné slovenské bio vína certifikované slovenskou ako aj
európskou certifikačnou organizáciou. Krásne zladené, čisté, harmonické bio víno...

Vinidi

Spoločnosť VINIDIvlastní 40 ha vinohradov v katastri obce Báb, neďaleko Nitry. Prvotriedna poloha vinohradov, ktoré sa nachádzajú na svahu s južným a juhozápadným sklonom, dáva predpoklady na výrobu vín jedinečného charakteru a kvality. Orientácia vinohradov v smere sever - juh zabezpečuje výborný zdravotný stav hrozna vďaka ideálnej mikroklíme, ktorú zabezpečuje prevažujúce prúdenie vzduchu.

Ostrožovič

Rodinná firma manželov Jarky a Jara J&J Ostrožovič je vinohradnícko-vinárska firma s najdlhšou históriou na slovenskom Tokaji. Od roku 1990 vyrábame kvalitné odrodové a výberové vína. V roku 1993 sme ako prví priniesli na slovenský trh sólo spracované vína z tokajských odrôd Furmint, Lipovina a Muškát žltý reduktívnou technológiou. Od roku 1998 spracúvame hrozno najmodernejšími technológiami, vrátane riadenej fermentácie. Sme sebestační v pestovaní hrozna. Obhospodarujeme 55 hektárov vlastných rodivých tokajských vinohradov systémom integrovanej produkcie, ktorá je šetrná k ľudom a prírode.

Ing. Jozef Képeš

  •  

Hubert J.E.

Závod Hubert J.E. sa stal prvým miestom v Európe mimo Francúzska, kde sa začalo s výrobou šumivého vína podľa originálneho francúzskeho receptu. Od tých čias si zakladáme na tom, aby naše sekty vyjadrovali eleganciu, luxus a najvyššiu kvalitu. Sme hrdí na to, že ďalej uchovávame tradíciu a svetovo uznávanú chuť našich slovenských sektov.